Praca Monter-Serwisant

Data publikacji:
Oferujemy:

Stałą pracę w młodym gronie oraz  atrakcyjne zarobki, praca dla młodych chcących
zdobyć doświadczenie zawodowe,  jak i dla doświadczonych pracowników.

Zakres obowiązków:

montaż oraz konfiguracja urz. sieciowych i telekomunikacyjnych,
instalacja i serwis sieci kablowych, światłowodowych oraz bezprzewodowych,
instalacje telewizji przemysłowych CCTV/IP,
instalacje i serwis urz. alarmowych,
instalacji TV/SAT.

Wymagania:

wykształcenie średnie techniczne mile widziane,
doświadczenie mile widziane,
prawo jazdy kat B,
znajomość obsługi komputera,
sumienność, odpowiedzialność,
umiejętność współpracy w zespole,
kultura osobista, punktualność,
może być po szkole - do przyuczenia.

CV prosimy kierować na praca@jaranet.pl jak i osobiście  w BOK Stary Rynek 6, Koźmin Wielkopolski.

W CV prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Sieci teleinformatyczne
Telewizja przemysłowa CCTV/IP
Systemy zabezpieczeń (alarmy, kontrola dostępu, PPOŻ)
Technologie światłowodowe
Instalacje TV/SAT