Telewizja HD/4K

Cyfrowa telewizja
w technologi IPTV.
Telewizyjna rozrywka na najwyższym poziomie jeszcze nigdy nie była tak blisko. Dowiedz się więcej o wszystkich korzyściach telewizji cyfrowej IPTV od JARANET!

Nowoczesne technologie

Telewizja interaktywna z biernego widza czyni osobę w pewnym sensie współtworzącą ramówkę, mającą wpływ na to, jak wygląda bieżąca emisja programu. JAMBOX jako Kablówka 3 Generacji jest również telewizją interaktywną, pozwalającą swoim abonentom na swobodne podejmowanie decyzji odnośnie tego co, kiedy i jak chcą oglądać.

Jak to działa?

Telewizja interaktywna opiera się na swoistym rodzaju komunikacji między nadawcą a abonentem. Jest to możliwe dzięki powstaniu aż trzech kanałów przesyłania informacji. Poprzez jeden z kanałów docierają dane od operatora telewizji, do abonenta, czyli programy telewizyjne zgodne z ramówką głównego nadawcy. Przez drugi kanał informacje wędrują od abonenta do nadawcy - tu abonent informuje np. o chęci zamówienia filmu z biblioteki VOD. Trzeci kanał umożliwia dostarczenie np. filmu z biblioteki VOD czy oglądania nagranych przez abonenta audycji niezależnie od stałego programu TV.

W przypadku JAMBOX tę płynną wymianę informacji umożliwia platforma IPTV, na której kanałem zwrotnym jest sieć telekomunikacyjna – w naszym przypadku oparta na nowoczesnym, stabilnym, niezwykle szybkim i pojemnym łączu światłowodowym.

Możliwości telewizji interaktywnej

Dzięki telewizji interaktywnej możesz korzystać z wielu wygodnych, nowoczesnych rozwiązań. Między innymi znajdziesz tu usługę wideo na życzenie, time shifting, czy nagrywania programów telewizyjnych i odtwarzania ich w dowolnym czasie.Pakiet MikroHD

od 25zł miesięcznie
73 kanały w tym 35 HD
Sprawdź ofertę

Pakiet MiniHD

od 35zł miesięcznie
139 kanały w tym 62 HD
Sprawdź ofertę

Pakiet Wielotematyczny HD

od 50zł miesięcznie
193 kanały w tym 91 HD
Sprawdź ofertę

Pakiet Wielotematyczny Super HD

od 69zł miesięcznie
208 kanałów w tym 105 HD
Sprawdź ofertę
Sieci teleinformatyczne
Telewizja przemysłowa CCTV/IP
Systemy zabezpieczeń (alarmy, kontrola dostępu, PPOŻ)
Technologie światłowodowe
Instalacje TV/SAT